Eric Carle ile Öğreniyorum – Sayılar – Eric Carle Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Eric Carle ile Öğreniyorum – Sayılar gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Eric Carle yazarı tarafından yazılan Eric Carle ile Öğreniyorum – Sayılar kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Eric Carle ile Öğreniyorum – Sayılar

Eric Carle ile Öğreniyorum – Sayılar Kitabının Kısa Özeti Oku

Eric Carle ile Öğreniyorum – Sayılar kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dünyaca ünlü “Aç Tırtıl” kitabının yaratıcısı Eric Carle’ın minik okurlar için hazırladığı bu eğlenceli ve öğretici kitapları sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.Yırtılmaz mukavva baskısı, küçük çocuklara özel tasarımı ve Eric Carle’ın birbirinden muhteşem resimleriyle, hem çocuğunuza sayıları öğretmek hem de kitapları sevdirmek için en güzel fırsat.Haydi sayfaları çevirin ve sayılarla resimleri eşleştirin! 

Eric Carle ile Öğreniyorum – Sayılar Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-04-15
ISBN 9753102414
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 20
Cilt Tipi Ciltli
Boyut 12.5 x 18 cm

Eric Carle ile Öğreniyorum – Sayılar PDF İndir

Eric Carle ile Öğreniyorum – Sayılar kitabı, Eric Carle isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Eric Carle yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Eric Carle Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)