Enteller Aleykümselam Der Mi? – Prof. Dr. Ali Köse Pdf İndir

Ekim 23, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Ali Köse“>Prof. Dr. Ali Köse yazarı tarafından yazılan Enteller Aleykümselam Der Mi? kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Enteller Aleykümselam Der Mi?

Enteller Aleykümselam Der Mi? Kitabının Kısa Özeti Oku

Enteller Aleykümselam Der Mi? kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Kışkırtıcı bir başlığa sahip bu eser, ülkemizin din psikolojisi üzerine sahip olduğu değerli isimlerden biri olan Prof. Dr. Ali Köse’nin, muhtelif zaman ve zeminlerde kaleme aldığı, aydın-toplum ilişkisi temelli yazılarından oluşmakta. Kitabı oluşturan metinler, yaşadığı topluma, o toplumun inançlarına, yaşayış biçimine, olayları algılamasına, giyim-kuşamına… yabancı, hatta düşman olan aydın tiplemesini daha yakından tanımamıza ve haklarında tahlil yapabilmemize imkân veriyor.

Enteller Aleykümselam Der Mi? Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-11-04
ISBN 9753558501
Baskı Sayısı 7. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 272
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Enteller Aleykümselam Der Mi? PDF İndir

Enteller Aleykümselam Der Mi? kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Ali Köse“>Prof. Dr. Ali Köse isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Prof. Dr. Ali Köse yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Prof. Dr. Ali Köse“>Prof. Dr. Ali Köse Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)