Endişelerimden Nasıl Kurtulurum? Duygularım ve Davranışlarım – Prof. Dr. Bengi Semerci Pdf İndir

Ocak 19, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Endişelerimden Nasıl Kurtulurum? Duygularım ve Davranışlarım gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Bengi Semerci yazarı tarafından yazılan Endişelerimden Nasıl Kurtulurum? Duygularım ve Davranışlarım kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Endişelerimden Nasıl Kurtulurum? Duygularım ve Davranışlarım

Endişelerimden Nasıl Kurtulurum? Duygularım ve Davranışlarım Kitabının Kısa Özeti Oku

Endişelerimden Nasıl Kurtulurum? Duygularım ve Davranışlarım kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Bu kitap aşırı endişeli olan ve endişeleri nedeni ile zorluk yaşayan çocuğunuzun sorunu anlaması, çözüm yollarını öğrenmesini sağlayacaktır. Böylece kendini daha iyi tanıyan çocuk, endişeleri nedeniyle sıkıntı yaşamak yerine onunla baş etmeyi öğrenecektir.Sevgili Anne babalar, bu kitapları çocuklarınızla birlikte okuyun. Onları dinleyin, duygularını anlamaya çalışın. Onlarla kendi duygularınızı paylaşın. Bu kitap serisini hazırlarken sizlerin ve çocuklarınızın bu paylaşımlarını kolaylaştırmayı amaçladık. Bazen zorluklarla baş etmek kolay olmayabilir. Ama baş etme yollarını çocuklarınızla birlikte bulabilir, gerekli durumlarda uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Endişelerimden Nasıl Kurtulurum? Duygularım ve Davranışlarım Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2013-08-19
ISBN 6054806034
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 22 x 22 cm

Endişelerimden Nasıl Kurtulurum? Duygularım ve Davranışlarım PDF İndir

Endişelerimden Nasıl Kurtulurum? Duygularım ve Davranışlarım kitabı, Prof. Dr. Bengi Semerci isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Prof. Dr. Bengi Semerci yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Prof. Dr. Bengi Semerci Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.