En Sevdiğim Oyuncak – Doğan Gündüz Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde En Sevdiğim Oyuncak gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Doğan Gündüz yazarı tarafından yazılan En Sevdiğim Oyuncak kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

En Sevdiğim Oyuncak

En Sevdiğim Oyuncak Kitabının Kısa Özeti Oku

En Sevdiğim Oyuncak kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kayıp Çocuklar Bahçesi ve Unutma Oyunu kitaplarından sonra Doğan Gündüz’den yeni bir kitap: En Sevdiğim Oyuncak.Bizim dağınık yumurcağın en sevdiği ama evin içinde kaybettiği, adını da bir türlü hatırlayamadığı oyuncağı neydi acaba?En Sevdiğim Oyuncak kitabı Elif Yemenici’nin resimleriyle renkleniyor.TADIMLIKAnnem dikkatlice etrafına göz gezdirdi,eğilip yere döktüğüm oyuncakları karıştırdı.Pazardan aldığımız beyaz uçağı diğerlerinden ayırdı,sallayarak bana gösterdi.“İşte buradaymış.”“Hayır anne aradığım şey bu uçak değil,ama o da uçabiliyordu.Hatta bazen başına şapka takıyordum,üzerine gülen yüz çiziyordum palyaço bile oluyordu, o işte.”

En Sevdiğim Oyuncak Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-05-24
ISBN 9750836138
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 36
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 22 x 20.5 cm

En Sevdiğim Oyuncak PDF İndir

En Sevdiğim Oyuncak kitabı, Doğan Gündüz isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Doğan Gündüz yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Doğan Gündüz Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)