Emekli Vagon – Göknil Genç Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Emekli Vagon gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Göknil Genç yazarı tarafından yazılan Emekli Vagon kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Emekli Vagon

Emekli Vagon Kitabının Kısa Özeti Oku

Emekli Vagon kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yaşlı vagon yanlızlığa terk edilmiştir. Eskimiş ve yıpranmıştır… Tek hayali yeniden raylara dönebilmek, yolcularını taşıyabilmektir. O kadar mutsuz ve yanlızdır ki kaçmayı bile düşünür. Ama koskoca vagon tek başına nasıl hareket eder? Bir gün gizemli, küçük bir dost çıkagelir. Sonra başkaları… Hepsi birden yaşlı vagonun dileğini gerçekleştirmek için çalışır, çabalar. Acaba yaşlı vagon raylara dönebilecek midir? Gerçek dostluk, bir dileği paylaşmaktır. Gerektiğinde mucizeler yaratmaktır. Ama en önemlisi her yerde mutluluğu yakalamaktır. Tren garlarında, her zaman bir Emekli Vagon vardır. Sen başka bir vagonla evine doğru yol alırken, o bir kenardan sessizce sana bakar. O zaman hemen ona el salla. Ve bil ki yol boyunca Emekli Vagon’un dostları seni yalnız bırakmayacaklardır.

Emekli Vagon Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-06-07
ISBN 9750709210
Baskı Sayısı 7. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 33
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 21 x 27 cm

Emekli Vagon PDF İndir

Emekli Vagon kitabı, Göknil Genç isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Göknil Genç yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Göknil Genç Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)