Elif’in Yıl Sonu Gösterisi – Liane Schneider Pdf İndir

Ocak 27, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Elif’in Yıl Sonu Gösterisi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Liane Schneider yazarı tarafından yazılan Elif’in Yıl Sonu Gösterisi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Elif’in Yıl Sonu Gösterisi

Elif’in Yıl Sonu Gösterisi Kitabının Kısa Özeti Oku

Elif’in Yıl Sonu Gösterisi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Elif’in okulunda yıl sonu gösterisi düzenlenecek. Dünyanın farklı yörelerinden yemekler hazırlanacak, eğlenceli oyunlar oynanacak. Elif’in sınıfı “Pamuk Prenses” gösterisini sunacak. Acaba Pamuk Prenses kim olacak? Elif mi, Arzu mu, Gülçin mi? Gösteri hazırlıkları çok heyecanlı. Sonunda bütün çocuklar masal gibi bir yıl sonu gösterisi sunacak. Pamuk Prenses konusunda ise harika bir çözüme varılacak…

Elif’in Yıl Sonu Gösterisi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: E. Gözde Dönmez
Yayın Tarihi 2018-02-16
Orjinal Adı Conni und das Kinderfest
ISBN 6053328773
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 22 x 22 cm

Elif’in Yıl Sonu Gösterisi PDF İndir

Elif’in Yıl Sonu Gösterisi kitabı, Liane Schneider isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Liane Schneider yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Liane Schneider Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.