Elif Alışverişe Gidiyor – Liane Schneider Pdf İndir

Aralık 30, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Elif Alışverişe Gidiyor gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Liane Schneider yazarı tarafından yazılan Elif Alışverişe Gidiyor kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Elif Alışverişe Gidiyor

Elif Alışverişe Gidiyor Kitabının Kısa Özeti Oku

Elif Alışverişe Gidiyor kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
O sabah Elif‘in kıyafetlerinde bir tuhaflık vardı.Askılı pantolonunun düğmesi iliklenmiyor, kazağının kolları sıkıyordu. Babasıyla birlikte konuyu araştırdıklarında, harika bir şey keşfettiler: Elif büyümüştü! Yeni kıyafetlere ihtiyacı vardı. Bunun üzerine annesi onu alışverişe götürmeye karar verdi.

Elif Alışverişe Gidiyor Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Ayça Sabuncuoğlu
Yayın Tarihi 2018-04-12
ISBN 6053604785
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 31
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 22 x 22 cm

Elif Alışverişe Gidiyor PDF İndir

Elif Alışverişe Gidiyor kitabı, Liane Schneider isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Liane Schneider yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Liane Schneider Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)