El Cezeri ve Bakır Taç / Dedemin Masal Krallığı – Didem Demirel Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde El Cezeri ve Bakır Taç / Dedemin Masal Krallığı gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Didem Demirel yazarı tarafından yazılan El Cezeri ve Bakır Taç / Dedemin Masal Krallığı kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

El Cezeri ve Bakır Taç / Dedemin Masal Krallığı

El Cezeri ve Bakır Taç / Dedemin Masal Krallığı Kitabının Kısa Özeti Oku

El Cezeri ve Bakır Taç / Dedemin Masal Krallığı kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dünyadaki herkesin koskocaman bir masalın içinde olabileceğini hiç düşündün mü?Peki, Yusuf ve “Masal Kralı” dedesinin masal içinde masal olan dünyasıyla tanışmaya ne dersin?Dedemin Masal Krallığı kitaplarıyla hem çok eğlenecek hem de birbirinden ilginç masallar eşliğinde islam bilginlerini tanıma fırsatını bulacaksın. Unutma: Bilmek havalıdır!

El Cezeri ve Bakır Taç / Dedemin Masal Krallığı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-10-10
ISBN 6050824339
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15 x 21 cm

El Cezeri ve Bakır Taç / Dedemin Masal Krallığı PDF İndir

El Cezeri ve Bakır Taç / Dedemin Masal Krallığı kitabı, Didem Demirel isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Didem Demirel yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Didem Demirel Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)