Ejderhaya Çörek – Adam Guillain Pdf İndir

Aralık 31, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ejderhaya Çörek gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Adam Guillain yazarı tarafından yazılan Ejderhaya Çörek kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ejderhaya Çörek

Ejderhaya Çörek Kitabının Kısa Özeti Oku

Ejderhaya Çörek kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“AAAAAAY!” diye bağırdı dev ve korkuyla titredi.“Ejderha dediğin yaratık fena halde vahşi ve korkunçtur!Keskin pençeleri ve testere gibi dişleri olurHiç oyalanma buralarda seni çılgın oğlan, dön evine hemen,yoksa girer derde başın, vurulur yerden yere muhtemelen!”Cenk küçücük bir çocuk ama parmak kadar boyuna bakmadan zamanda yolculuk yapmaya ve bir kahraman olmaya karar veriyor. Merak içerisinde her zamanki gibi… Acaba eski çağlara gidip bir ejderha bulsa, onu alt edebilir mi?Hemen atlıyor kendi icadı olan zaman makinesine. Çok ama çok eskilere gidiyor ve başlıyor bir ejderha bulabilmek için dolanmaya…Sence onu bulabilecek mi?

Ejderhaya Çörek Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Derin Erkan
Yayın Tarihi 2015-11-26
Orjinal Adı Doughnut for a Dragon
ISBN 6053411857
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 24 x 27 cm

Ejderhaya Çörek PDF İndir

Ejderhaya Çörek kitabı, Adam Guillain isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Adam Guillain yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Adam Guillain Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.