Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 – Cressida Cowell Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Cressida Cowell yazarı tarafından yazılan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 Kitabının Kısa Özeti Oku

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Küçük bir çocuğun ejderhasını eğittiği ve kendi hikâyesinin kahramanı olduğu bu maceraya siz de eşlik edin! Liderlik için güç mü, cesaret mi yoksa zekâ mı gerekli sorusuna cevap arayan Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık, esprili anlatım dili sayesinde çocukları hem eğlendirecek hem de onlara okumayı sevdirecek. Arkadaşlık, başarılı olma ve dayanışma üzerine eğlenceli bir başlangıç olan, dizinin ilk kitabı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, 2010 yılında Dreamworks tarafından beyaz perdeye de uyarlandı. Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık “Ejderha Terbiyecisi” olarak tanınan olağanüstü bir Viking kahramanıydı: Harika bir savaşçı, müthiş bir kılıç ustası ve amatör bir doğabilimciydi. Ne var ki, bu her zaman böyle olmamıştı… Eskiden sadece Gürsakal Kabilesi Şefi’nin sessiz ve düşünceli oğlu olan Hıçkırık, bakalım bir ejderhayı yakalayabilecek ve paramparça olmadan onu eğitebilecek miydi?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Mert Doğruer
Yayın Tarihi 2018-09-24
ISBN 6051734637
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 208
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 PDF İndir

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 kitabı, Cressida Cowell isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Cressida Cowell yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Cressida Cowell Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

6 Yorum

 • Melih Ocak 29, 2019, 2:10 pm

  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1

 • Kitap Şubat 5, 2019, 10:07 pm

  kitabı okumak isterim

 • Kitap Şubat 5, 2019, 10:10 pm

  mümkünse kitabı okumak isterim

 • Hhh Şubat 12, 2019, 4:13 am

  K

 • Blackhole Şubat 12, 2019, 2:31 pm

  Güzel kitap

 • Kitap Şubat 17, 2019, 3:40 am

  Okumak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)