Eğlenceli Tarih 6. Sınıf – Senem Kale Pdf İndir

Nisan 26, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Eğlenceli Tarih 6. Sınıf gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Senem Kale yazarı tarafından yazılan Eğlenceli Tarih 6. Sınıf kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Eğlenceli Tarih 6. Sınıf


Eğlenceli Tarih 6. Sınıf Kitabının Kısa Özeti Oku


Eğlenceli Tarih 6. Sınıf kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Eğlenceli Tarih – 6. Sınıf’ta, sosyal bilgiler dersindeki tarih konuları anlatılıyor.Kitapta, İlk Türk Devletleri, İpek Yolu, İslamiyetin Doğuşu ve Yayılışı,İlk Türk İslam Devletleri, Demokrasi Tarihi ve Yönetim Biçimleri,Cumhuriyet ve Kazanımlar yer alıyor.Karikatür bantları; resimli sözlükler; farklı zamanlarda dünyada nelerolduğunu gösteren esprili haritalar; sınıfınla, ailenle ya dakendi başına yapabileceğin eğlenceli aktiviteler ve bulmacalarkonuları hiç sıkılmadan, hemen öğrenmeni sağlayacak.

Eğlenceli Tarih 6. Sınıf Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Kapak: Gökçe Akgül
Yayın Tarihi 2018-06-20
ISBN 6050953329
Baskı Sayısı 18. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 104
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 18.7 x 23.4 cm

Eğlenceli Tarih 6. Sınıf PDF İndir


Eğlenceli Tarih 6. Sınıf kitabı, Senem Kale isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Senem Kale yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Senem Kale Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.