Efe Meyveler / Efe Serisi (Sesli Kitap) 3- 6 Yaş – Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Efe Meyveler / Efe Serisi (Sesli Kitap) 3- 6 Yaş gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan Efe Meyveler / Efe Serisi (Sesli Kitap) 3- 6 Yaş kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Efe Meyveler / Efe Serisi (Sesli Kitap) 3- 6 Yaş

Efe Meyveler / Efe Serisi (Sesli Kitap) 3- 6 Yaş Kitabının Kısa Özeti Oku

Efe Meyveler / Efe Serisi (Sesli Kitap) 3- 6 Yaş kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Konusu: Meyvelerin Yararları6 sayfadan oluşan, pırıl pırıl baskılı, selefonlu ve sert kapak ciltlemesi ile serinin bu kitabı çocukların meyve saatinde yemeleri gereken besinleri ritmik şarkılar eşliğinde eğlenceli bir hale getiriyor. Elma, Armut, Kayısı, Kiraz, İncir, Nar, Vişne, Portakal, Şeftali, Dut, Muz, Karpuz gibi meyveler ritmik şarkılar içinde geçerek daha eğlenceli bir hale geliyor.

Efe Meyveler / Efe Serisi (Sesli Kitap) 3- 6 Yaş Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

ISBN 6054170555
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 3. Hm. Kağıt
Boyut 15 x 15 cm

Efe Meyveler / Efe Serisi (Sesli Kitap) 3- 6 Yaş PDF İndir

Efe Meyveler / Efe Serisi (Sesli Kitap) 3- 6 Yaş kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)