Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümleri İçin Türk Dil Bilgisi – Prof. Dr. Muharrem Ergin Pdf İndir

Mayıs 30, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümleri İçin Türk Dil Bilgisi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Muharrem Ergin yazarı tarafından yazılan Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümleri İçin Türk Dil Bilgisi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.


Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümleri İçin Türk Dil Bilgisi


Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümleri İçin Türk Dil Bilgisi Kitabının Kısa Özeti Oku


Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümleri İçin Türk Dil Bilgisi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
“Türk Dil Bilgisi” üniversitelerimizdeki edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Türk Dili ve Edebiyatı öğrencileri için hazırlanmıştır. Uzun bir meslek ve ilim hayatının ürünü olan eser için, bir çok şişe ve ağızları ile Canlı Türkçe’den başka basma ve yazma yüzlerce Türkçe eserden, gramer, lügat, metin, inceleme ve araştırma olarak beli başlı bütün Türkoloji kaynaklarından faydalanılmıştır. Üniversite seviyesinde okutulan bir gramerin pratik gramer olamıyacağı göz önüne alınarak, bu kitapta gramer şekilleri klişeler, ezberlenecek kalıplar şeklinde verilip geçilmemiş, Türkçenin problemlerine göre ele alınarak çeşitli yönlerden etraflıca incelenmiş, münakaşa süzgecinden geçirilmiştir. Türk Dili ve Edebiyatı öğrenimi gören her öğrencinin temel kitabı olan “Türk Dil Bilgisi” baskı sayısı bakımından da, kendi alanında erişilmesi güç bir rekora sahiptir.

Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümleri İçin Türk Dil Bilgisi Kitap Özellikleri


Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2000-08-30
ISBN 9757728672
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 406
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 16 x 23.5 cm

Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümleri İçin Türk Dil Bilgisi PDF İndir


Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Türk Dili ve Edebiyatı Bölümleri İçin Türk Dil Bilgisi kitabı, Prof. Dr. Muharrem Ergin isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Prof. Dr. Muharrem Ergin yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Prof. Dr. Muharrem Ergin Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.