Dünyayı Ters Döndürecek Formül! – Yusuf Asal Pdf İndir

Aralık 29, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Dünyayı Ters Döndürecek Formül! gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yusuf Asal yazarı tarafından yazılan Dünyayı Ters Döndürecek Formül! kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Dünyayı Ters Döndürecek Formül!

Dünyayı Ters Döndürecek Formül! Kitabının Kısa Özeti Oku

Dünyayı Ters Döndürecek Formül! kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kepçe, dedektif olmaya kararlıydı. Bu konuda şüphe ettiği Profesör Çorapsöküğü’nden bile yardım istemişti.Tam her şey yoluna girdi derken, esrarengiz bir adam olan BY PIRASA ortaya çıktı.İsmi gibi kendi de ilginç olan BY PIRASA’ya göre Dünyamız tehlikedeydi. Dünya’yı kurtarmanın tek yolu, Profesör Çorapsöküğü’nün elindeki gizli formüle ulaşmaktı.Bu zor görevi ise, Kepçe’den başkası başaramazdı.Heyecan dolu bir kitaba daha hazır olun. Macera kaldığı yerden devam ediyor…

Dünyayı Ters Döndürecek Formül! Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Murat Bingöl
Yayın Tarihi 2017-11-01
ISBN 6051314495
Baskı Sayısı 10. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 152
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12 x 19.5 cm

Dünyayı Ters Döndürecek Formül! PDF İndir

Dünyayı Ters Döndürecek Formül! kitabı, Yusuf Asal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yusuf Asal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yusuf Asal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • hakan Kasım 22, 2019, 11:22 pm

    Yusuf Asal kitaplarını tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)