Dokuza Kadar On – Özdemir Asaf Pdf İndir

Kasım 17, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Dokuza Kadar On gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Özdemir Asaf yazarı tarafından yazılan Dokuza Kadar On kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Dokuza Kadar On

Dokuza Kadar On Kitabının Kısa Özeti Oku

Dokuza Kadar On kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Yalnızlık paylaşılmaz..Paylaşılsa yalnızlık olmaz.YAKINBir ışık düşerse üstüne basma.Daha yakınlaşır, korkarsın.Bir leke, silmeye – gör,Leke kalır, sen çıkarsın.Bir gölge, nereye gider.Gözlerince gider, bakarsın.Bakarsın girer gözlerinden.Leke onun peşinden, bakarsın.Bir ışık düşerse üstüne basma,Gözlerine basarsın.

Dokuza Kadar On PDF İndir

Dokuza Kadar On kitabı, Özdemir Asaf isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Özdemir Asaf yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Özdemir Asaf Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Ece Temmuz 31, 2019, 4:54 am

    Güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.