Doğayı Keşfedin / Yıl Boyu Bilim – Sally Hewitt Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Doğayı Keşfedin / Yıl Boyu Bilim gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Sally Hewitt yazarı tarafından yazılan Doğayı Keşfedin / Yıl Boyu Bilim kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Doğayı Keşfedin / Yıl Boyu Bilim

Doğayı Keşfedin / Yıl Boyu Bilim Kitabının Kısa Özeti Oku

Doğayı Keşfedin / Yıl Boyu Bilim kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yıl Boyu Bilim ile genç bilim insanları, doğanın yıl boyu değişen dünyasına eğlenceli bir adım atıyor. Ayrıca, bu kitaptaki kolay projelerle, şifalı bitkiler ve ayçiçeği dikecek, bir hayvan barınağı yapacak ve kendi küçük müzelerini kuracaklar. Bu kitabı okuyan genç bilim insanları, bitki ve hayvanların yaşamlarını daha iyi kavramış olacaklar. Kitabın içeriği, şu özelliklerle desteklenmiştir:- Okuma becerisini geliştiren bir anlatım- Adım adım açıklanan projeler- Anahtar kelimeleri bulabileceğiniz etkileşimli sözlük.

Doğayı Keşfedin / Yıl Boyu Bilim Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Celal Demirel
Yayın Tarihi 2016-05-16
ISBN 9754039795
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Doğayı Keşfedin / Yıl Boyu Bilim PDF İndir

Doğayı Keşfedin / Yıl Boyu Bilim kitabı, Sally Hewitt isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sally Hewitt yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Sally Hewitt Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)