Doğayı Keşfedin / Hava Durumu – Sally Hewitt Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Doğayı Keşfedin / Hava Durumu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Sally Hewitt yazarı tarafından yazılan Doğayı Keşfedin / Hava Durumu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Doğayı Keşfedin / Hava Durumu

Doğayı Keşfedin / Hava Durumu Kitabının Kısa Özeti Oku

Doğayı Keşfedin / Hava Durumu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Hava Durumu ile genç bilim insanları, hava durumunun temellerine eğlenceli bir adım atıyor. Ayrıca, bu kitaptaki kolay projelerle, mevsimleri öğrenecek, bir rüzgâr detektörü yapacak ve yağış miktarını ölçecekler. Bu kitabı okuyan genç bilim insanları, hava durumu analizi yapmak için kullanabilecekleri bir meteoroloji istasyonu kurmuş ve bunlarla ilgili bilimsel gerçekleri daha iyi kavramış olacaklar. Kitabın içeriği, şu özelliklerle desteklenmiştir:- Okuma becerisini geliştiren bir anlatım,- Adım adım açıklanan projeler- Anahtar kelimeleri bulabileceğiniz etkileşimli sözlük.

Doğayı Keşfedin / Hava Durumu Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Bilge N. Zileli Alkım
Yayın Tarihi 2016-05-16
ISBN 9754039801
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Doğayı Keşfedin / Hava Durumu PDF İndir

Doğayı Keşfedin / Hava Durumu kitabı, Sally Hewitt isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sally Hewitt yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Sally Hewitt Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)