Doğabilimci Profesörün Heyecanlı Yolculuğu – Guido Sgardoli Pdf İndir

Ocak 2, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Doğabilimci Profesörün Heyecanlı Yolculuğu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Guido Sgardoli yazarı tarafından yazılan Doğabilimci Profesörün Heyecanlı Yolculuğu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Doğabilimci Profesörün Heyecanlı Yolculuğu

Doğabilimci Profesörün Heyecanlı Yolculuğu Kitabının Kısa Özeti Oku

Doğabilimci Profesörün Heyecanlı Yolculuğu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Böcekler İçin İlkyardım Merkezi’nin böcekbilimci olmak isteyen küçük kahramanı Camilla, bu defa, hayran olduğu Profesör Lucillo Visberghi Gölgelitepe’nin hayat hikâyesini öğreniyor. Profesörün yol arkadaşı Cesco, bir zamanlar sadece meraklı bir çocuk olan Lucillo’nun nasıl dünya çapında üne kavuştuğunu, onun başından geçen heyecan dolu, olağanüstü maceralarını anlatır. Ancak Lucillo’nun işleri her zaman yolunda gitmez. Kötü kalpli biri ona hayatı dar etmek için elinden geleni ardına bırakmamıştır. Bu kötü kalpli kişi ise, hiç beklenmedik biridir!Guido Sgardoli’den, yine elinizden bırakamadan okuyacağınız bir kitap…

Doğabilimci Profesörün Heyecanlı Yolculuğu Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Yelda Gürlek
Yayın Tarihi 2018-02-08
ISBN 9750831089
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 132
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 11.5 x 19 cm

Doğabilimci Profesörün Heyecanlı Yolculuğu PDF İndir

Doğabilimci Profesörün Heyecanlı Yolculuğu kitabı, Guido Sgardoli isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Guido Sgardoli yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Guido Sgardoli Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Ayşe Aralık 15, 2019, 4:19 pm

    Sunduğunuz hizmet için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.