Doğa Öyküleri Dizisi (10 Kitap) – Nuran Turan Pdf İndir

Şubat 24, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Doğa Öyküleri Dizisi (10 Kitap) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Nuran Turan yazarı tarafından yazılan Doğa Öyküleri Dizisi (10 Kitap) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Doğa Öyküleri Dizisi (10 Kitap)

Doğa Öyküleri Dizisi (10 Kitap) Kitabının Kısa Özeti Oku

Doğa Öyküleri Dizisi (10 Kitap) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Doğa öyküleri, küçük karıncaların, çiçeklerin, yaramaz bulutların, martıların maceralarının yer aldığı bir dizi. Ayrıca hiç akıllarına gelmeyecek yepyeni arkadaşları da olacak çocukların; çoraplar, ayakkabılar, kitaplar gibi.Doğa Öyküleri dizisinin her kitabında çizgi film tadındaki resimlerle süslenmiş üç tane öykü yer almaktadır.Her kitabın sonunda okuduğunu anlama, dili kullanma ve Türkçe dil bilgisi becerilerini geliştirmeye yönelik eğlenceli etkinliklere yer verilmiştir.

Doğa Öyküleri Dizisi (10 Kitap) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-04-01
ISBN 9755018959
Baskı Sayısı 10. Baskı
Dil TÜRKÇE
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Doğa Öyküleri Dizisi (10 Kitap) PDF İndir

Doğa Öyküleri Dizisi (10 Kitap) kitabı, Nuran Turan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Nuran Turan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Nuran Turan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Meliha Mart 22, 2020, 3:22 pm

    Yorumda yapıyorum ama kinki bulamadım 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.