Doğa / Ağaçlar – Laura Howell Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Doğa / Ağaçlar gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Laura Howell yazarı tarafından yazılan Doğa / Ağaçlar kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Doğa / Ağaçlar

Doğa / Ağaçlar Kitabının Kısa Özeti Oku

Doğa / Ağaçlar kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Ağaçlar doğanın en etkileyici canlılarındandır. Yetişkin bir ağaç gördüğünüzde sadece büyük bir bitkiye değil, belki de dedelerinizin dedeleri bile daha doğmamışken orada olan, avucunuzun içine sığacak kadar küçük bir tohumdan bir deve dönüşmüş bir bitkiye bakıyorsunuzdur.Ağaçların dünyasını tanıtan bu küçük kitapta onlarla ilgili ilginç gerçekleri, köklerinin ve yapraklarının ne işe yaradığını öğreneceksiniz. Ayrıca kitapta adını bilmediğiniz bir ağacı görünüşüne, yapraklarına, meyvelerine ve kabuğuna bakarak tanımanızı sağlayacak küçük bir de rehber var.

Doğa / Ağaçlar Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Burcu Meltem Arık Akyüz
Yayın Tarihi 2011-05-01
ISBN 9754035728
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 76
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 17 x 23.5 cm

Doğa / Ağaçlar PDF İndir

Doğa / Ağaçlar kitabı, Laura Howell isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Laura Howell yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Laura Howell Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)