Dinin Kökenleri – Sigmund Freud Pdf İndir

Ekim 25, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Sigmund Freud“>Sigmund Freud yazarı tarafından yazılan Dinin Kökenleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Dinin Kökenleri

Dinin Kökenleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Dinin Kökenleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Öteki Yayınevi, çağdaş batı dünyasının toplumsal yaşamında köklü dönüşümler yaratan, insana ve topluma bakış açılarını kökünden sarsan Freud’un temel eserlerinin tamamını Türkçe okuruna sunmaktadır. Sadece psikoloji değil, sosyoloji, antropoloji, kriminoloji, tıp, estetik ve eğitim gibi birçok konularda okuru ilgilendiren Öteki Freud Dizisi, profesyoneller için olduğu kadar, amatörler için de eşsiz bir başvuru ve esin kaynağı olacaktır.

Dinin Kökenleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Selçuk Budak
Yayın Tarihi 2018-08-13
ISBN 9758012169
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 432
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Şamuha Kağıt
Boyut 14 x 20 cm

Dinin Kökenleri PDF İndir

Dinin Kökenleri kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Sigmund Freud“>Sigmund Freud isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sigmund Freud yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Sigmund Freud“>Sigmund Freud Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)