Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Öğretim Yöntemleri – Yrd. Doç. Dr Mustafa Öcal Pdf İndir

Kasım 22, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=Yrd. Doç. Dr Mustafa Öcal“>Yrd. Doç. Dr Mustafa Öcal yazarı tarafından yazılan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Öğretim Yöntemleri kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Öğretim Yöntemleri

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Öğretim Yöntemleri Kitabının Kısa Özeti Oku

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Öğretim Yöntemleri kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

İster sınıf öğretmeni, ister branş öğretmeni adayı olsun, nasıl ki bir genç görevine hazırlanırken okullarda okutacağı derslerle ilgili yeterince bilgi ve öğretim yöntemleri edinerek yetişmesi gerekiyorsa, Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi dersi için de aynı şekilde yetişmesi gerekir. Yani, sadece bilgi edinerek değil, aynı zamanda edindiği dinî bilgileri öğrencilerine nasıl öğretebileceğini de öğrenmelidir.Elinizdeki bu kitap; Eğitim Fakültelerinden sınıf öğretmeni adayı olarak yetişmekte olan gençlerimizle, İlâhiyat Fakültelerinin Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmenliği Bölümünden mezun olup ilk ve ortaokullarda Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi dersini okutacak olan meslektaşlarımıza yardımcı olabilmek amacıyla, hem bilgi ve hem de öğretim yöntemlerini içerir biçimde hazırlanmıştır. Bilgiler, öğretmenlerin kendileri, öğretim yöntemleri ise ilk ve ortaokul öğrencileri içindir.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Öğretim Yöntemleri Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-09-14
ISBN 6059223003
Baskı Sayısı 8. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 504
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16 x 23.5 cm

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Öğretim Yöntemleri PDF İndir

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Öğretim Yöntemleri kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=Yrd. Doç. Dr Mustafa Öcal“>Yrd. Doç. Dr Mustafa Öcal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yrd. Doç. Dr Mustafa Öcal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=Yrd. Doç. Dr Mustafa Öcal“>Yrd. Doç. Dr Mustafa Öcal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.