Dikkat! Kırılacak Eşya – Pdf İndir

Aralık 19, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Dikkat! Kırılacak Eşya gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

yazarı tarafından yazılan Dikkat! Kırılacak Eşya kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Dikkat! Kırılacak Eşya

Dikkat! Kırılacak Eşya Kitabının Kısa Özeti Oku

Dikkat! Kırılacak Eşya kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Edebiyatımızın zengin türlerinden biri olan öykü alanındaki çalışmalarıyla tanınan eleştirmen Semih Gümüş, gençlerimizi edebiyatın ve yaşamın farklı yüzleriyle tanıştıracak, onlara okuma keyfi aşılayacak bir seçkiyle buluşturuyor. Ergen okurun bir çırpıda okuyacağı öykülerle başlayıp, içselleştirebileceği daha karmaşık öykülerle süren seçki; içerik, hız ve gençlerle buluşma niteliği açılarından özel bir sıralamayla peş peşe dizilmiş öykülerden oluşuyor. 20 yazarın 20 öyküsünü derleyen birinci cilt, bu alanda yapılmış önceki uygulamaların tersine, önceliği çağdaş Türk öykücülüğünün son dönemini yansıtan yazarlara veriyor. Seçkinin aralık ayında yayımlanacak ikinci cildi Ay’ı Boyamak’taysa, Memduh Şevket Esendal’dan başlayarak üsluplarıyla, kalemlerinin gücüyle Türk edebiyatının bugününü hazırlayan ustalar yer alacak. Seçkinin kitaplarını, özellikle ilköğretimin 6, 7 ve 8. sınıflarıyla lise sınıfı öğrencileri severek okuyacak.

Dikkat! Kırılacak Eşya Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Derleyici: Semih Gümüş
Yayın Tarihi 2010-11-01
ISBN 9756227824
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13 x 19.5 cm

Dikkat! Kırılacak Eşya PDF İndir

Dikkat! Kırılacak Eşya kitabı, isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

10 Yorum

 • memet Kasım 3, 2019, 8:23 pm

  güzel kitap

 • memet Kasım 3, 2019, 8:24 pm

  güzel

 • ALİ Kasım 8, 2019, 12:21 pm

  LAZIM

 • rasit Aralık 24, 2019, 3:37 pm

  İlköğretim

 • Şart Şubat 18, 2020, 9:10 pm

  Şart

 • Emin Şubat 18, 2020, 9:11 pm

  Güzel kitap

 • Nazlı Mart 30, 2020, 6:41 am

  bana yollayabilir misin fakat zahmet olmazsa hem bunu hem de ayı boyamak kitabını teşekkür ederim

 • zehra Mart 30, 2020, 9:35 pm

  lazım

 • nazlı Mart 30, 2020, 9:37 pm

  lazım

 • zehra Mart 30, 2020, 9:38 pm

  ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.