Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) – Melih Tuğtağ Pdf İndir

Aralık 25, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Melih Tuğtağ yazarı tarafından yazılan Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli)

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Hatırladınız değil mi Sessiz Sakin’i. Hani şu “zeki ama çalışmıyor” denilen, azıcık tembel ve çokça meraklı arkadaşınız.Bu kitapta sizi birbirinden ilginç icatlar bekliyor. Öyle kuru kuru icatlar da değil. İcatların hikâyeleri de var.Peki, bu kitapta hangi icatlar mı var? Mesela okulda tahtayı silmeye, çöp kutusuna gidip çöp atmaya mı üşeniyorsunuz? Bundan sonra bunlar sorun değil. Durun daha bitmedi. Uçan çanta, ayağınıza kadar gelen tahta ve kablo terbiyecisi gibi daha bir sürü icat var bu kitapta.Özetle, bu kitabı okuyan herkes “Mucitör”den geçmiş gibi mucit olacak. Belki adı Sessiz Sakin olabilir ama maceraları çokça gürültülü!

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Çağrı Cebeci
Yayın Tarihi 2018-04-02
ISBN 6055122355
Baskı Sayısı 17. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 184
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 14 x 21.5 cm

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) PDF İndir

Dikkat İcat Çıkabilir! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 (Ciltli) kitabı, Melih Tuğtağ isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Melih Tuğtağ yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Melih Tuğtağ Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Melek Mart 12, 2019, 6:17 pm

    indirmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)