Dikkat Bu Müzede Kutup Ayısı Var – Caryl Kart Pdf İndir

Ocak 6, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Dikkat Bu Müzede Kutup Ayısı Var gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Caryl Kart yazarı tarafından yazılan Dikkat Bu Müzede Kutup Ayısı Var kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Dikkat Bu Müzede Kutup Ayısı Var

Dikkat Bu Müzede Kutup Ayısı Var Kitabının Kısa Özeti Oku

Dikkat Bu Müzede Kutup Ayısı Var kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Müzede hiç kutupayısı olur mu? Eğer söz konusuBaybars ise sıradan bir müze gezisi bile eğlenceli bir maceraya dönüşebilir! Müzede kutuplar sergisini gezerken, bir Eskimo kızı ve kocaman bir kutupayısıyla karşılaşan Baybars, maceralarla dolu bir yolculuğa çıkıyor.Çığ tehlikesi, vahşi kurtlar, zorlu hava şartları…Acaba Baybars, yeni dostlarını evlerine ulaştırabilecek mi?

Dikkat Bu Müzede Kutup Ayısı Var Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Melike Hendek
Yayın Tarihi 2018-11-26
Orjinal Adı How To Ride A Polar Bear
ISBN 6059610841
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 26 x 26 cm

Dikkat Bu Müzede Kutup Ayısı Var PDF İndir

Dikkat Bu Müzede Kutup Ayısı Var kitabı, Caryl Kart isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Caryl Kart yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Caryl Kart Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • rengin Mayıs 10, 2020, 7:51 pm

    lütfen bu kitaba acil ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.