Dere Ülkesinin Yolcusu Hebo – Kasım Tiryaki Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Dere Ülkesinin Yolcusu Hebo gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kasım Tiryaki yazarı tarafından yazılan Dere Ülkesinin Yolcusu Hebo kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Dere Ülkesinin Yolcusu Hebo

Dere Ülkesinin Yolcusu Hebo Kitabının Kısa Özeti Oku

Dere Ülkesinin Yolcusu Hebo kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dere Ülkesinin Yolcusu Hebo, doğanın ortasında bir kahraman.Etrafında inekler, tavuklar, dereler, tepeler var… Hebo, durup düşünen, etrafına bakan, taşa, suya, ağaca dokunarak çevresinde olup bitenleri anlamaya çalışan; nasihatle değil, çevresini sorgulayarak gelişim süreci geçiren bir çocuk.Bu kitap okurlara, mega kentleşme ve teknolojik gelişimin sonucu dağılan geniş ailenin sıcaklığını hissettirecek. Küçük bir çocuğun sıra dışı dünyasına ilk adımı atın…

Dere Ülkesinin Yolcusu Hebo Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-04
ISBN 6050827057
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 176
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 20.5 cm

Dere Ülkesinin Yolcusu Hebo PDF İndir

Dere Ülkesinin Yolcusu Hebo kitabı, Kasım Tiryaki isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kasım Tiryaki yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kasım Tiryaki Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)