Deniz ve Kumsal Canlıları – Monika Lange Pdf İndir

Ocak 23, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Deniz ve Kumsal Canlıları gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Monika Lange yazarı tarafından yazılan Deniz ve Kumsal Canlıları kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Deniz ve Kumsal Canlıları

Deniz ve Kumsal Canlıları Kitabının Kısa Özeti Oku

Deniz ve Kumsal Canlıları kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Denizde ve kumsalda çok sayıda canlı yaşar. Onları keşfetmeye ne dersin?Fokların kulağına neden su kaçmaz? Denizanası yavruları neden anne babalarına benzemez? Süngerlerin neden ayakları yoktur? Bu ve benzeri pek çok sorunun yanıtını bu kitapta bulabilirsin…

Deniz ve Kumsal Canlıları Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: E. Gözde Dönmez
Yayın Tarihi 2018-07-25
Orjinal Adı Ein Tiere am Meer
ISBN 6053328803
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 22 x 22 cm

Deniz ve Kumsal Canlıları PDF İndir

Deniz ve Kumsal Canlıları kitabı, Monika Lange isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Monika Lange yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Monika Lange Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • Burçin Nisan 27, 2020, 12:22 pm

    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.