Deneyerek Botanik – Sonja Duletic Lausevic Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Deneyerek Botanik gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Sonja Duletic Lausevic yazarı tarafından yazılan Deneyerek Botanik kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Deneyerek Botanik

Deneyerek Botanik Kitabının Kısa Özeti Oku

Deneyerek Botanik kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Öğrenin – Botaniğin ne olduğunu; Büyük botanistlerin kim olduklarını; Bitkinin ana kısımlarının neler olduğunu; Bitkilerin isimlerini nereden aldıklarını; Neyin zevkli olduğunu ve botanikte neyin ustalık gerektirdiğini; Nasıl botanist olacağınızı. Deneyin – Herbaryum yapmayı; Suyun bitki boyunca izlediği yolu incelemeyi; Tohumdan bitki yetiştirmeyi; Bitkinin ne hissettiğini gözlemlemeyi; Bitkinin bilimsel açıklamasını yapmayı; Bitki tanımlama anahtarını kullanmayı.

Deneyerek Botanik Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

LJevirmen: Simge Konu
Yayın Tarihi 2016-01-01
ISBN 6053120216
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 16 x 24 cm

Deneyerek Botanik PDF İndir

Deneyerek Botanik kitabı, Sonja Duletic Lausevic isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Sonja Duletic Lausevic yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Sonja Duletic Lausevic Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)