Delilim Yok Kalbimden Başka – Serdar Tuncer Pdf İndir

Aralık 3, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Delilim Yok Kalbimden Başka gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Serdar Tuncer yazarı tarafından yazılan Delilim Yok Kalbimden Başka kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Delilim Yok Kalbimden Başka

Delilim Yok Kalbimden Başka Kitabının Kısa Özeti Oku

Delilim Yok Kalbimden Başka kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
Bir sarı çiçek bulmalı şimdi.Oturup başına bir türkü söylemeli :‘’Ben bağrımı toprak sandım taş imiş / Meğer taşa tohum ekilmez imişÂ .‘’  Bir sarı çiçek olmalı şimdi.Başında türkü söyleyen adama dönüp bir şiir okumalı :‘’Taş taş değildir bağrındır taş senin / Nereni nasıl yaksın söyle bu ateş senin.’’ Adam çiçek kokmalı o an, çiçek türkü yakmalı.Adamın yüzü sararmalı mahcubiyetten,LJiçeğin yüzü ağarmalı aşktan . LJiçek yüzünü adama dönmeli, adamın yüzü çiçeğe dönmeli. Adamla çiçek bir olmalı. Erimeli çiçek adam. Bir kalp kalmalı ondan geriye.Yokladıkça Allah, kokladıkça ah diyen bir kalp… ‘’ Elif  lÇ¢m ra ‘’işte bütün hikaye …

Delilim Yok Kalbimden Başka Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-04-12
ISBN 9759969141
Baskı Sayısı 8. Baskı
Dil TǜRKLJE
Sayfa Sayısı 192
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Delilim Yok Kalbimden Başka PDF İndir

Delilim Yok Kalbimden Başka kitabı, Serdar Tuncer isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Serdar Tuncer yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Serdar Tuncer Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)