Değiştirilmiş Karbon – Richard K. Morgan Pdf İndir

Aralık 3, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Değiştirilmiş Karbon gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Richard K. Morgan yazarı tarafından yazılan Değiştirilmiş Karbon kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Değiştirilmiş Karbon

Değiştirilmiş Karbon Kitabının Kısa Özeti Oku

Değiştirilmiş Karbon kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.
21. yüzyıl bilimkurgu edebiyatının en önemli eserlerinden biri olan Değiştirilmiş Karbon’dan uyarlanan ve Netflix’in yayımlayacağı distopik dizi Altered Carbon, 2018’in en çok seyredilecek projelerinden biri olmaya aday! PHILIP K. DICK EN İYİ ROMAN ÖDÜLÜ 25. yüzyıl. İnsanlık BM’nin gözetimi altında tüm galakside hüküm sürmekte. Irk, inanç ve sınıf farklılıklarının hâlâ devam ettiği bu dönemde teknolojideki yükseliş hayatı âdeta baştan tanımladı. Bir insanın bilinci depolanarak yeni bir bedene (ya da “kılıf”a) kolayca indirilebilir hale geldi ve ölüm olgusu, ekrandaki bir bip sesine indirgendi. Eski bir asker ve BM elçisi olan Takeshi Kovacs daha önce de öldürülmesine rağmen son ölümü bilhassa acı vericiydi. Evinden 180 ışık yılı uzakta, eski adıyla San Francisco, yeni adıyla Bay City’de yeni bir bedende uyanan Kovacs kendini, “varoluş”u alınıp satılır şeyler olarak gören bir topluma göre bile karanlık ve büyük ölçekli bir komplonun tam merkezinde buldu. Dünyanın en güçlü insanlarından biri olan Laurens Bancroft bir ölümün sırrını açığa çıkarmak için Kovacs’ı tutmuştu: Kendi ölümünün. Blade Runner ve Neuromancer gibi eserlerin izinden giden siberpunk türündeki Değiştirilmiş Karbon, son zamanların en dikkat çeken bilimkurgu-distopya romanlarından biri. “Değiştirilmiş Karbon’un evreni özgün ve çarpıcı. Muazzam karakterler ve eşsiz bir gizem barındırıyor.” –Patrick Rothfuss “Şahane bir iş. Mükemmel bir bilimkurgu. Değiştirilmiş Karbon, çok iyi bir giriş yapıyor ve hızını gittikçe arttırıyor. Eşit derecede merak uyandırıcı ve özgün bir eser; son sayfaya kadar elinizden düşüremiyorsunuz.” –Peter F. Hamilton “Zekâ dolu bir kara noir, eşsiz bir kurgu ve hikâyesini dört gözle öğrenmek isteyeceğiniz bir karakter.” –Ken McLeod “Bu hızlı okunan, etkileyici roman William Gibson’ın Neuromancer’ı ve Norman Spinrad’ın Deus X’inin merak uyandırıcı bir karışımı.” –Publishers Weekly

Değiştirilmiş Karbon Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Aslıhan Kuzucan
Yayın Tarihi 2018-03-09
Orjinal Adı Altered Carbon
ISBN 6053757597
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 496
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Değiştirilmiş Karbon PDF İndir

Değiştirilmiş Karbon kitabı, Richard K. Morgan isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Richard K. Morgan yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Richard K. Morgan Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

15 Yorum

 • Alfaloji Şubat 1, 2019, 12:02 pm

  alfalojimedya@gmail.com kitabı bekliyorum. Teşekkürler.

 • Cukulatam Mayıs 1, 2019, 3:25 pm

  Atabilir misiniz

 • Berrin Filiz Mayıs 24, 2019, 10:31 pm

  gönderebilirmisiniz

 • Deyv Haziran 12, 2019, 5:23 am

  Bir türlü bulamadım şu kitabı

 • Ali Haziran 12, 2019, 5:24 am

  Biri bana da göndersin plz

 • Kadir Temmuz 15, 2019, 2:44 pm

  Atabilirmisin

 • Cebrail Ağustos 2, 2019, 3:46 pm

  Banada atabilirmisiniz

 • Furkan Eylül 17, 2019, 8:52 pm

  Atabilirseniz çok sevinirim.

 • Halil Ekim 21, 2019, 12:23 am

  Atar mısınız lütfen

 • Geleceksu Ekim 23, 2019, 12:30 am

  Gönderir misiniz lutfen

 • Ahmet Kasım 7, 2019, 11:37 pm

  Yorum

 • Ali Kasım 23, 2019, 12:21 am

  Atabilir misiniz

 • Aau Kasım 23, 2019, 12:23 am

  Saa

 • Eda Aralık 8, 2019, 12:39 am

  Teşekkürler

 • Büşra Aralık 8, 2019, 12:40 am

  busraksooy@gmail.com kitabı mail olarak atar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)