Define Adası / Klasikleri Okuyorum – Robert Louis Stevenson Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Define Adası / Klasikleri Okuyorum gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Robert Louis Stevenson yazarı tarafından yazılan Define Adası / Klasikleri Okuyorum kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Define Adası / Klasikleri Okuyorum

Define Adası / Klasikleri Okuyorum Kitabının Kısa Özeti Oku

Define Adası / Klasikleri Okuyorum kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kuşaklardır okunan klasik eserler kısaltılarak genç okurlar için özenle yeniden kaleme alındı. Genç Jim Hawkins, korsanların hazinesini bulmak için açık denizlerde inanılmaz bir maceraya atılır. Ama kaçtığı korsanların, bindiği geminin tayfasına sızdığı anlaşılınca Jim, hayatını kaybetmek dâhil korkunç tehlikelerle yüz yüze kalır. Jim bu macerada hayal bile edemeyeceği şeyleri başarmak zorunda kalacak,  bir çocuk olarak çıktığı maceradan cesur bir delikanlı olarak dönecektir.

Define Adası / Klasikleri Okuyorum Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: İrem Başaran Gülmez
Yayın Tarihi 2016-09-28
ISBN 9759999988
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Define Adası / Klasikleri Okuyorum PDF İndir

Define Adası / Klasikleri Okuyorum kitabı, Robert Louis Stevenson isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Robert Louis Stevenson yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Robert Louis Stevenson Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)