Dedemin Bakkalı – Çırak – Şermin Yaşar Pdf İndir

Aralık 31, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Dedemin Bakkalı – Çırak gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Şermin Yaşar yazarı tarafından yazılan Dedemin Bakkalı – Çırak kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Dedemin Bakkalı – Çırak

Dedemin Bakkalı – Çırak Kitabının Kısa Özeti Oku

Dedemin Bakkalı – Çırak kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dedemin Bakkalı’nı okuyanlar bilir!O, tuz ruhu isteyen müşteriye yemek tuzu gönderip “ruhu arkadan gelecek” diyen bir girişimci… O, fakir müşterilere bedava ürünler satıp ücreti zenginlerin hesabına yazan bir kahraman… O, bakkaldaki içecekleri birbirine karıştırıp daha güzelini bulmak ve müşterilerine sunmak için uğraşan bir sivri zeka… O, Afrikalı çocuklara yardım göndermek için arkadaşlarının ellerinden kandil yiyeceklerini toplayan bir yardımsever…O, attığı her adım olay olan, aşırı eğlenceli, cin fikirli, fena halde yenilikçi bir bakkal çırağı… Ticaret hayatında tam gaz koştu ama her seferinde yetişkinlerin dünyasına tosladı. Yetişkinler yüzünden başına gelmeyen kalmadı…  Ama şimdi Bakkal onun eline geçti! Çırak iş başında! Dedemin Bakkalı-Çırak geleceğin girişimcilerine, kahramanlarına, yazarlarına, mucitlerine, yardımseverlerine incelikli bir “çıraklık” rehberi sunuyor. Tüm cin fikirli çıraklara; yetişkinlere rağmen üretmenin, düşünmenin, hayal kurmanın, yazmanın yollarını anlatıyor. Bakkal şimdi senin elinde! Hadi sınırsızca üret, hayal et, fikirlerini hayata geçir! Şermin Çarkacı’nın kendi hatıralarından ilhamla kaleme aldığı Dedemin Bakkalı’nın, içine okuyucuyu da katan etkinlikli devam kitabı olan Dedemin Bakkalı-Çırak’ta, hayal kurmak, yeni fikirler bulmak, yazmak ve üretmekle ilgili hikayelerin yanı sıra hikayeleri okuyucunun hayatına uygulama imkanı veren etkinlikler yer alıyor.

Dedemin Bakkalı – Çırak Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Mert Tugen
Yayın Tarihi 2018-05-01
ISBN 6058273788
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 160
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Dedemin Bakkalı – Çırak PDF İndir

Dedemin Bakkalı – Çırak kitabı, Şermin Yaşar isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Şermin Yaşar yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Şermin Yaşar Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

9 Yorum

 • hüseyin Ocak 9, 2019, 3:26 pm

  güzel site

 • hüseyin Ocak 9, 2019, 3:33 pm

  dedemin bakkalı çırak fdf

 • ahmet kürek Ağustos 5, 2019, 7:36 pm

  dedemin bakkalı çırak pdf gönderebilir misiniz?

 • Trabzonlu bir vatandaş Eylül 24, 2019, 8:40 pm

  Tmm

 • İbrahim Kasım 27, 2019, 8:59 pm

  Bana pdf gönderebilir misiniz

 • fdasdf Aralık 22, 2019, 11:16 pm

  çok ii

 • fdgdg Aralık 22, 2019, 11:16 pm

  pdf gönderir misiniz?

 • Yıldırım uysal Ocak 16, 2020, 1:03 pm

  Güzel bir kitap kitabı pdf olarak gönderebilir isiniz adresim yildirimuysal1968@hotmail.com

 • bilinmeyen Ocak 22, 2020, 8:03 pm

  dedemin bakkalı çırak pdf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.