Dede İle Torunu – Maksim Gorki Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Dede İle Torunu gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Maksim Gorki yazarı tarafından yazılan Dede İle Torunu kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Dede İle Torunu

Dede İle Torunu Kitabının Kısa Özeti Oku

Dede İle Torunu kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Dede ile torunu…Yoksul iki dilenci…İkisi de aç,susuz uykusuzyersiz yurtsuz…O köy senin bu köy benimnerde akşam orda sabah dolaşırlar da dolaşırlar..Bir lokma ekmek uğruna gelmedik dert kalmaz başlarına.Fırtınalı bir gecenin sabahında Son bulur çileli yaşamları…Okuyunca bu öyküyü buruk bir tat kalır zihnimizde,öfkeli bir hüzün çöker içimize…Gorki’yle henüz tanışmamış olanküçükler çok sevecekler bu öyküyü.

Dede İle Torunu Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Olcay Göçmen
Çizer: Seyhan Satar
Yayın Tarihi 1996-10-30
ISBN 9753850352
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 64
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Dede İle Torunu PDF İndir

Dede İle Torunu kitabı, Maksim Gorki isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Maksim Gorki yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Maksim Gorki Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)