Cumhuriyet Türkiyesi’nde Bir Mesele Olarak İslam 1 – İsmail Kara Pdf İndir

Kasım 10, 2019

https://pdfkitapokutr.com/?s=İsmail Kara“>İsmail Kara yazarı tarafından yazılan Cumhuriyet Türkiyesi’nde Bir Mesele Olarak İslam 1 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Cumhuriyet Türkiyesi’nde Bir Mesele Olarak İslam 1

Cumhuriyet Türkiyesi’nde Bir Mesele Olarak İslam 1 Kitabının Kısa Özeti Oku

Cumhuriyet Türkiyesi’nde Bir Mesele Olarak İslam 1 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir.

Türkiye’de en çok konuşulan ve tartışılan konunun din ve İslam meselesi olmasına bir önem ve değer atfedip atfetmeyeceğimiz, olup bitenlerden tedirginlik duyup duymayacağımız bir paradoksla alakalıdır. Eğer türkiye kurucu ve yaşatıcı bir(icik) unsur alarak din ve islamla olan ilişkisini dünyanın yeni şartlarında ve tedavüle giren yeni kavramlarla bir daha kurmak ve anlamak peşinde ise en zıt fikşrler dahil olmak üzere her şey ciddiye alınabilir, her tartışmaya katlanılabilir. Yok eğer bütün bu cilalanmış sözler; özgürlük insan hakları, demokrasi, küreselleşme söylevleri; diyalog birarada yaşama çağrıları her şeyin daha anlaşılmaz ve vasıfsız hale gelmesi için yapılan gösteriler, Türkiye’nin ana meselelerini geriye iten göz boyamalar ve bunun için körüklenen, desteklenen teşebbüsler ise bizimle ne alakaları ve akrabalıkları olabilir?Varsa eğer derecesi nedir? Belliki bilgi ve yorumlamaya ahlak ciddiyet ve aidiyet eşlik etmeli.Bu kitapta İsmail Kara Cumhuriyet Türkiyesi’nin din / İslam merkezli meselelerini ülkemizin kritik dönemlerinden birinde hayati meseleler olarak yeniden ele alıyor ve tartışıyor.

Cumhuriyet Türkiyesi’nde Bir Mesele Olarak İslam 1 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2016-01-01
ISBN 9759953188
Baskı Sayısı 7. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 386
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 16.5 x 23.5 cm

Cumhuriyet Türkiyesi’nde Bir Mesele Olarak İslam 1 PDF İndir

Cumhuriyet Türkiyesi’nde Bir Mesele Olarak İslam 1 kitabı, https://pdfkitapokutr.com/?s=İsmail Kara“>İsmail Kara isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser İsmail Kara yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

 

https://pdfkitapokutr.com/?s=İsmail Kara“>İsmail Kara Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • emre Nisan 5, 2020, 9:46 pm

    güzel kitap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.