Çorap Kral – Melih Tuğtağ Pdf İndir

Aralık 24, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çorap Kral gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Melih Tuğtağ yazarı tarafından yazılan Çorap Kral kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çorap Kral

Çorap Kral Kitabının Kısa Özeti Oku

Çorap Kral kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Size daha önce kimsenin görmediği bir yerden sesleniyorum. Burası öyle bir yer ki; burada, Ay’ı hapşırtan gökdelenler, mor gezegenler, konuşan yastıklar, öz çekim yapan padişahlar, dünyaya hükmeden tabletler, salyangoz kabuğundan evler yapanlar, uzay gemisi kazanlar ve şekerden dünyalar var.Gerçeği Gıdıklayan Masallar ile Çorap Kral’ın kraliyetine girmeye hazır mısınız?

Çorap Kral Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Resul Ertaş
Yayın Tarihi 2018-10-23
ISBN 6058243224
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 128
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Çorap Kral PDF İndir

Çorap Kral kitabı, Melih Tuğtağ isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Melih Tuğtağ yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Melih Tuğtağ Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Bir yorum

  • selman demir Mart 26, 2019, 9:35 pm

    iyi akşamlar..çorap kral kitabını pdf olarak gönderebilirmisiniz.

    teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)