Çok İyi Çoban Köpeği – Rosie Wellesley Pdf İndir

Aralık 27, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çok İyi Çoban Köpeği gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Rosie Wellesley yazarı tarafından yazılan Çok İyi Çoban Köpeği kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çok İyi Çoban Köpeği

Çok İyi Çoban Köpeği Kitabının Kısa Özeti Oku

Çok İyi Çoban Köpeği kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
En iyi olmayı bir türlü beceremeyen bir çoban köpeğinin başarı hikâyesi! Ödüllü birer çoban köpeği olan anne ve babası kadar başarılı olmayı bir türlü beceremiyor Çomar… Ne yaparsa yapsın sözünü bir türlü dinlemiyor şu hain koyunlar. İyi bir çoban köpeği olmak ne zor şey! Son derece şiddetli bir fırtına var dışarıda… Koyunları henüz ağıla dönmedi ve çiftçi de hayvanlarının durumu konusunda son derece endişeli. Hayvanları toparlayıp çiftliğe getirme işi Çomar’ın omuzlarında. Koyunlarla yıldızı hiçbir şekilde barışmayan Çomar’ın bu zorlu görevi başarıyla yerine getirmesi pek de olası görünmüyor ama umut işte… Bakalım neler olacak?

Çok İyi Çoban Köpeği Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-03-29
ISBN 6053412397
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 24 cm

Çok İyi Çoban Köpeği PDF İndir

Çok İyi Çoban Köpeği kitabı, Rosie Wellesley isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Rosie Wellesley yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Rosie Wellesley Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)