Çocuklar İçin Sudoku-2 – Bertan Kodamanoğlu Pdf İndir

Aralık 16, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çocuklar İçin Sudoku-2 gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Bertan Kodamanoğlu yazarı tarafından yazılan Çocuklar İçin Sudoku-2 kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çocuklar İçin Sudoku-2

Çocuklar İçin Sudoku-2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Çocuklar İçin Sudoku-2 kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Aileler çocuklarının başarısını arttırabilmek içinyetenekleri doğrultusundaçeşitli yeni alanlar keşfetmektedir.Sudoku da bunlardan biridir. Çocuğunuz bu oyunla birliktekendini geliştirecek, matematik zekâsını arttıracak,dikkatini nasıl toplayacağını öğrenecektir.Sudoku çocuk gelişimindeoldukça faydalı bir oyundur.Çocuğunuzun Sudoku çözmeye başladıktan sonraher sayfa sonunda biraz daha fazlapratik zekâya sahip olduğunu ve kendini geliştirdiğinifark edeceksiniz.

Çocuklar İçin Sudoku-2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-06-09
ISBN 6059176033
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 48
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 15.5 x 18 cm

Çocuklar İçin Sudoku-2 PDF İndir

Çocuklar İçin Sudoku-2 kitabı, Bertan Kodamanoğlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Bertan Kodamanoğlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Bertan Kodamanoğlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.