Çocuklar İçin Nutuk – Adnan Çakmakçıoğlu Pdf İndir

Ocak 1, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çocuklar İçin Nutuk gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Adnan Çakmakçıoğlu yazarı tarafından yazılan Çocuklar İçin Nutuk kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çocuklar İçin Nutuk

Çocuklar İçin Nutuk Kitabının Kısa Özeti Oku

Çocuklar İçin Nutuk kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Ey Türk gençliği,Birinci görevin,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyeti’ni sonuna kadarKorumak ve savunmaktır.Varlığının ve yarınlarınınTek temeli işte budur.Gazi Mustafa Kemal

Çocuklar İçin Nutuk Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2014-01-01
ISBN 9944376860
Baskı Sayısı 6. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 136
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15 x 21 cm

Çocuklar İçin Nutuk PDF İndir

Çocuklar İçin Nutuk kitabı, Adnan Çakmakçıoğlu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Adnan Çakmakçıoğlu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Adnan Çakmakçıoğlu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.