Cingo (İmzalı) – Şermin Yaşar Pdf İndir

Aralık 26, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Cingo (İmzalı) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Şermin Yaşar yazarı tarafından yazılan Cingo (İmzalı) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Cingo (İmzalı)

Cingo (İmzalı) Kitabının Kısa Özeti Oku

Cingo (İmzalı) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
BEN İNSAN DEĞİL MİYİM?Sana, “Cingo yaramaz bir köpektir,” diyecekler.  Sana, “Cingo iflah olmaz bir serseridir,” diyecekler.  Sana, “Cingo kuyruklu bir beladır,” diyecekler…  İNANMA!  Çekemiyorlar beni, hepsi bu.  İnsanlar beni kıskanıyor yaaa, çok kıskanıyorlar.  Bütün gün “Cingoooooo yapmaaaa!” diye bağırmalarının  asıl sebebi bu. Hepsinin benim yerimde gözü var. Biliyorum.  Benim gibi silkelenerek kendilerini kurutamadıkları, benim gibi ulu orta salamadıkları, benim gibi kendi kuyruğunu yakalama oyunu oynayamadıkları için arıza çıkarıyorlar.  O yüzden yaptığım her şey sorun oluyor. Oku da gör, nasıl abarttıklarını… Oku da gör, nasıl haklıyım…  Oku da gör, ben insan mıyım, değil miyim?

Cingo (İmzalı) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-02-14
ISBN 6602025194
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 188
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.7 x 21 cm

Cingo (İmzalı) PDF İndir

Cingo (İmzalı) kitabı, Şermin Yaşar isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Şermin Yaşar yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Şermin Yaşar Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

4 Yorum

 • Doğan Şubat 14, 2019, 11:29 pm

  İndiremedim

 • Meryem Mart 31, 2019, 1:36 pm

  Link atarmisiniz

 • Ery Mayıs 1, 2019, 7:36 pm

  Ok

 • Tamer Şubat 17, 2020, 4:55 pm

  İndirilmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.