Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Uzay Macerasında – Eileen O’Hely Pdf İndir

Aralık 26, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Uzay Macerasında gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Eileen O’Hely yazarı tarafından yazılan Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Uzay Macerasında kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Uzay Macerasında

Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Uzay Macerasında Kitabının Kısa Özeti Oku

Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Uzay Macerasında kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Kalemlerin dünyasında macera devam ediyor! Kahramanlarımız Ralph ile Sara’nın okulunda “Uzay Haftası” için çeşitli etkinlikler düzenlenirse ne olur? Peki ya öğrenciler bir uzay kampına giderse? Tabii ki Çılgın Kalem Penna ve en az onun kadar çılgın arkadaşlarına yeni bir maceraya hem de bir uzay macerasına atılmaları için fırsat doğar! Elbette ezeli düşmanları Karakeçeli onları bu macerada da yalnız bırakmaz ve işlerini zora sokar. Penna ve arkadaşları bu sefer de Karakeçeli’nin oyununu bozup işleri yoluna sokmayı başarabilecekler mi? Çocuklar bu kitapları keyifle okurken uzay, gezegenler ve pek çok gök cismi hakkında da bilgi sahibi olacaklar…

Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Uzay Macerasında Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-03-24
ISBN 6050815849
Baskı Sayısı 4. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 144
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Uzay Macerasında PDF İndir

Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Uzay Macerasında kitabı, Eileen O’Hely isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Eileen O’Hely yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Eileen O’Hely Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)