Çılgın İcatlar (Ciltli) – Yusuf Asal Pdf İndir

Mayıs 21, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çılgın İcatlar (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Yusuf Asal yazarı tarafından yazılan Çılgın İcatlar (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çılgın İcatlar (Ciltli)

Çılgın İcatlar (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Çılgın İcatlar (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Tekerlek olmasaydı ne olurdu?Peki ya ateş, kâğıt, araba, saat, gözlük?Hepsi tarih içinde tekeeer teker icat edildi ve bugünkü medeniyetler oluştu.Peki, ama nasıl?İşte bu sorunun cevabı esprili bir dille elinizdeki kitapta.Çılgın İcatlar: Bol eğlenceli, kıpır kıpır çizgili ve çok komik bir kitap.İyi okumalar…

Çılgın İcatlar (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-04-25
ISBN 6051833576
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 120
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Çılgın İcatlar (Ciltli) PDF İndir

Çılgın İcatlar (Ciltli) kitabı, Yusuf Asal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Yusuf Asal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Yusuf Asal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • aslim selim Mayıs 27, 2019, 12:47 am

    bu çalıma çok gğzel

  • hakan Kasım 22, 2019, 11:21 pm

    Yusuf Asal kitaplarını tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.