Çıkartmalarla Kolay Matematik 7-8 Yaş – Jo Chambers Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çıkartmalarla Kolay Matematik 7-8 Yaş gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Jo Chambers yazarı tarafından yazılan Çıkartmalarla Kolay Matematik 7-8 Yaş kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çıkartmalarla Kolay Matematik 7-8 Yaş

Çıkartmalarla Kolay Matematik 7-8 Yaş Kitabının Kısa Özeti Oku

Çıkartmalarla Kolay Matematik 7-8 Yaş kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Çıkartmalarla Kolay Matematik çocukların temel matematik becerilerini geliştirmek için mükemmel alıştırma kitabıdır.Anlaşılması kolay ve ilgi çekici alıştırmalar ve aktivitelerRahatça izlenebilen yönergelerMatematik müfredatına uygunEğlenceli çıkartmalar ve ailelere rehberlik edecek kısa öneriler, kitabın çok daha verimli kullanılmasını sağlar. Çocuğunuz kitaptaki alıştırmaları tamamladıkça, kendine güveni artacak ve gerçek başarı duygusunu tanımaya başlayacaktır.

Çıkartmalarla Kolay Matematik 7-8 Yaş Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Sevgi Atlıhan
Yayın Tarihi 2016-10-18
Orjinal Adı Leap Ahead Workbook Maths – Ages 7-8
ISBN 6053323105
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 21 x 29.5 cm

Çıkartmalarla Kolay Matematik 7-8 Yaş PDF İndir

Çıkartmalarla Kolay Matematik 7-8 Yaş kitabı, Jo Chambers isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Jo Chambers yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Jo Chambers Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)