Çifte Kumrular/Kemalettin Tuğcu’dan Seçmeler Dizisi – Kemalettin Tuğcu Pdf İndir

Aralık 16, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çifte Kumrular/Kemalettin Tuğcu’dan Seçmeler Dizisi gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kemalettin Tuğcu yazarı tarafından yazılan Çifte Kumrular/Kemalettin Tuğcu’dan Seçmeler Dizisi kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çifte Kumrular/Kemalettin Tuğcu’dan Seçmeler Dizisi

Çifte Kumrular/Kemalettin Tuğcu’dan Seçmeler Dizisi Kitabının Kısa Özeti Oku

Çifte Kumrular/Kemalettin Tuğcu’dan Seçmeler Dizisi kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Aydın, Dışişlerinde çalıştığı için sürekli yurtdışında bulunan babası tarafından Türk okullarında okuması için Bursa’ya, amcasının yanına gönderilir. Bir müddet sonra yengesi ve amcası ölür. İstanbul’a, ailesinin önceki yaşadığı eve gelir ama ev yanmıştır. Anne ve babasının nerede olduğunu da kimse bilmemektedir. Ali Usta adında bir ayakkabı tamircisi Aydın’a sahip çıkar ve onun ailesini aramasında yardımcı olur. Bakalım Aydın, ailesini bulabilecek mi?

Çifte Kumrular/Kemalettin Tuğcu’dan Seçmeler Dizisi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 1999-10-30
ISBN 9755011528
Baskı Sayısı 3. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 80
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 12 x 19 cm

Çifte Kumrular/Kemalettin Tuğcu’dan Seçmeler Dizisi PDF İndir

Çifte Kumrular/Kemalettin Tuğcu’dan Seçmeler Dizisi kitabı, Kemalettin Tuğcu isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kemalettin Tuğcu yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kemalettin Tuğcu Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.