Charlie’nin Çikolata Fabrikası (Ciltsiz) – Roald Dahl Pdf İndir

Ocak 2, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Charlie’nin Çikolata Fabrikası (Ciltsiz) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Roald Dahl yazarı tarafından yazılan Charlie’nin Çikolata Fabrikası (Ciltsiz) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Charlie’nin Çikolata Fabrikası (Ciltsiz)

Charlie’nin Çikolata Fabrikası (Ciltsiz) Kitabının Kısa Özeti Oku

Charlie’nin Çikolata Fabrikası (Ciltsiz) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Roald Dahl (1916-1990), Norveç asıllı büyük bir yazar. Kitaplarını İngilizce yazıyor. Büyükler için olduğu kadar çocuklar için de birbirinden güzel pek çok kitap yazmıştır. Charlie’nin Çikolata Fabrikası, onun en Sevilen çocuk kitaplarından biri. Bu kitapta küçük Charlie ile tanışacaksınız. Onu çok seveceğinizi, onula arkadaş olacağınızı umuyoruz. Charlie, annesi, babası, iki ninesi, iki de dedesiyle birlikte büyük bir kentin bitiminde küçük bir tahta barkada yaşamaktadır. Yoksuldurlar. Charlie, çikolataya bayılır, ama alacak parası yoktur. Biriktirilen parayla, doğum günlerinde, yılda bir kez bir küçük çikolata girer evlerine. Bu büyük kentte, Charlie’lerin evinden bile görülen kocaman bir çikolata fabrikası vardır; dünyanın en ünlü çikolatalarını üretir. Günlerden bir gün… Yok, kitabın konusunu anlatmamızı beklemeyin. Okuyun göreceksiniz neler olacak. Bu kitabın devamı sayılabilecek güzel bir kitabımız daha var: Charlie’nin Büyük Cam Asansörü. O kitapta da Charlie’nin başka bir serüvenini izleyeceksiniz.

Charlie’nin Çikolata Fabrikası (Ciltsiz) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Celal Üster
Yayın Tarihi 2018-11-16
ISBN 9755100982
Baskı Sayısı 63. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 208
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm

Charlie’nin Çikolata Fabrikası (Ciltsiz) PDF İndir

Charlie’nin Çikolata Fabrikası (Ciltsiz) kitabı, Roald Dahl isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Roald Dahl yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Roald Dahl Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

4 Yorum

 • Ghjj Ocak 25, 2019, 10:37 pm

  llhhı

 • Zeynep Haziran 3, 2019, 6:56 pm

  Ben bu kitabı pdf istiyorum

 • hanife mamat Eylül 18, 2019, 1:03 pm

  kitabı pdf istiyorum.

 • Duygu Nisan 3, 2020, 3:24 pm

  Öl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.