Cesur Prens – Charlie Roscoe Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Cesur Prens gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Charlie Roscoe yazarı tarafından yazılan Cesur Prens kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Cesur Prens

Cesur Prens Kitabının Kısa Özeti Oku

Cesur Prens kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Genç Avala Prensi onu kaçıranların elinden kurtulmayı başarır, ama dostumuzun gizlenme şansı çok azdır.Ancak Cesur prens başkente geri dönmek zorundadır, çünkü krallık düşman işgali altındadır. Bu uzun ve tehlikeli yolculuğu yapmayı başarabilecek midir?

Cesur Prens Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-02-15
Orjinal Adı The Big Blue Thing on the Hill
ISBN 6052952092
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 32
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 24 x 28.5 cm

Cesur Prens PDF İndir

Cesur Prens kitabı, Charlie Roscoe isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Charlie Roscoe yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Charlie Roscoe Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)