Cesur Fırfır (El Yazısı ile) / İlk Okuma Kitaplarım – Kollektif Pdf İndir

Haziran 10, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Cesur Fırfır (El Yazısı ile) / İlk Okuma Kitaplarım gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Kollektif yazarı tarafından yazılan Cesur Fırfır (El Yazısı ile) / İlk Okuma Kitaplarım kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Cesur Fırfır (El Yazısı ile) / İlk Okuma Kitaplarım

Cesur Fırfır (El Yazısı ile) / İlk Okuma Kitaplarım Kitabının Kısa Özeti Oku

Cesur Fırfır (El Yazısı ile) / İlk Okuma Kitaplarım kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Akıllı ve iyi kalpli minicik bir kahraman olan Fırfır’ın masalı çocuklarımıza cesaretin gerçek anlamını öğretiyor. Ormanda kaybolan Fırfır, hiç ummadığı birinden yardım alır ve evine kavuşur. Ancak kısa süre sonra onun da birini kurtarması gerekecektir. Ufacık bir oyuncak tavşan olan Fırfır’ın ormandaki maceraları çok heyecanlı.

Cesur Fırfır (El Yazısı ile) / İlk Okuma Kitaplarım Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Sevgi Atlıhan
Çizer: Tiphanie Beke
Yayın Tarihi 2017-01-01
Orjinal Adı Brave Bitsy and the Bear
ISBN 9944888295
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 24
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 20 x 20 cm

Cesur Fırfır (El Yazısı ile) / İlk Okuma Kitaplarım PDF İndir

Cesur Fırfır (El Yazısı ile) / İlk Okuma Kitaplarım kitabı, Kollektif isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Kollektif yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Kollektif Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.