Çarpıcı Elektrik – Nick Arnold Pdf İndir

Ocak 17, 2019

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çarpıcı Elektrik gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Nick Arnold yazarı tarafından yazılan Çarpıcı Elektrik kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çarpıcı Elektrik

Çarpıcı Elektrik Kitabının Kısa Özeti Oku

Çarpıcı Elektrik kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Yılan balıkları nasıl elektrik üretir?Elektrik kalbinizin atmasını nasıl sağlar?Kendi göz kürelerine elektrik şoku uygulayarak deney yapan bilim adamı kimdir?Mıknatısların kuşların uçuşuna nasıl yardımcı olduğunu biliyor musunuz? En iyisi siz elektrik devrelerinde gezinen atom ailesini tanıyın..

Çarpıcı Elektrik Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2017-08-02
ISBN 6050825961
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 184
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 15 x 19 cm

Çarpıcı Elektrik PDF İndir

Çarpıcı Elektrik kitabı, Nick Arnold isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Nick Arnold yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Nick Arnold Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

2 Yorum

  • berat Mart 10, 2019, 11:36 pm

    harika bir site tskrlr

  • berat Mart 10, 2019, 11:38 pm

    kitabi indiremedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.