Canım Babam (Ciltli) – Eric Carle Pdf İndir

Aralık 28, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Canım Babam (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

Eric Carle yazarı tarafından yazılan Canım Babam (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Canım Babam (Ciltli)

Canım Babam (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Canım Babam (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
Canım babam.Her zaman benim yanımdasın,düşersem tutarsın beni…”Kitapları bugüne dek 145 milyondan fazla okura ulaşan, dünyaca ünlü “Aç Tırtıl” kitabının yaratıcısı Eric Carle’dan tüm babalara harika bir armağan… Minik Aç Tırtıl’ın sayfaların arasında eşlik ettiği, Eric Carle’ın birbirinden güzel resimleriyle içinizi ısıtacak bir kitap.

Canım Babam (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çevirmen: Fatih Erdoğan
Yayın Tarihi 2018-07-26
ISBN 9753103022
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 26
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kuşe Kağıt
Boyut 17.5 x 14.5 cm

Canım Babam (Ciltli) PDF İndir

Canım Babam (Ciltli) kitabı, Eric Carle isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser Eric Carle yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Eric Carle Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)