Çanakkale’nin Kahramanları Set 1 (5 Kitap) – İsmail Bilgin Pdf İndir

Aralık 8, 2018


Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çanakkale’nin Kahramanları Set 1 (5 Kitap) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

İsmail Bilgin yazarı tarafından yazılan Çanakkale’nin Kahramanları Set 1 (5 Kitap) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çanakkale’nin Kahramanları Set 1 (5 Kitap)

Çanakkale’nin Kahramanları Set 1 (5 Kitap) Kitabının Kısa Özeti Oku

Çanakkale’nin Kahramanları Set 1 (5 Kitap) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Şimdi canımızı sakınma zamanı değildir. Sakınılacak yegâne şey vatanımızdır.” diyen kahramanların öyküleri…Birinci Dünya Savaşı’nın en kanlı cephesi; tarihin en zorlu sayfalarındandır Çanakkale.Düşmana karşı cansiperane savaşan kahramanların kanlarıyla ve canlarıyla öykülerini yazdığı yerdir Çanakkale.Tarihe altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi’nin sayısız kahramanları vardır elbet. İsmail Bilgin’in kaleme aldığı bu dizide düşmana göğüs geren 5 kahramana yer verilmiştir.Çanakkale Savaşı’nı zafere ulaştıran kahraman insanların mücadelelerini okumadan geçmeyin!Esaretten Kurtulan Nefer Saka HüseyinDünyayı Sırtlayan Yiğitler Seyit Onbaşı ve Cemal ÇavuşDüşmana Korku Salanlar Üsteğmen Hasan Hulusi ve Teğmen Mehmet MevsufDestan Yazanlar Binbaşı Mahmut Sabri ve Yahya ÇavuşDenizaltıyı Vuran Kahraman Yenişehirli Gazi Müstecip Onbaşı

Çanakkale’nin Kahramanları Set 1 (5 Kitap) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Çizer: Zeynep Yeşilmen
Yayın Tarihi 2017-03-16
ISBN 0628430254
Baskı Sayısı 2. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 400
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Çanakkale’nin Kahramanları Set 1 (5 Kitap) PDF İndir

Çanakkale’nin Kahramanları Set 1 (5 Kitap) kitabı, İsmail Bilgin isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser İsmail Bilgin yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

İsmail Bilgin Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Enjoy this blog? Please spread the word :)