Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) – İbrahim Ünsal Pdf İndir

Aralık 19, 2018

[thumbnail]
Türkiye’nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz.

İbrahim Ünsal yazarı tarafından yazılan Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Sitemizden memnun kalacağınıza eminiz. Kitabı indirebilmek için önce F5 tuşuna basarak sayfayı yenileyin, daha sonra ise aşağıdan yorum yazın. Link otomatik olarak sayfa içerisine dahil olacaktır.

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli)

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) Kitabının Kısa Özeti Oku

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır. Kitapla ilgili temel ipucu vermektedir. Kitap kategorisi Çocuk bölümüdür.
“Birkaç dakika sonra top, atışa hazır hâle gelince, zihninden bir hesap yaptı Seyit. Bu hesaplamaya dayanarak ve göz kararıyla, namluyu biraz daha sağa kaydırdı. Yine bir dua okuyup Allah’a yalvardı. ‘Bismillah!’ diyerek ateşledi topu.Savaş gemisi Ocean’ı dümen tertibatından vurmuşlardı. Koskoca savaş gemisi, şimdi daireler çizerek suyun üstünde dönüp duruyordu.”İşgalcilerin bu savaşta Türk askeriyle ilgili bilmediği bir şey vardı: Canını bile feda etmekten çekinmedikleri vatan sevgisi.1. Dünya Savaşı’nın Çanakkale savunmasında savaşın kaderini değiştiren Seyit Onbaşı’nın kahramanlık dolu öyküsü bu kitapta seni bekliyor.

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2018-01-18
ISBN 6055122973
Baskı Sayısı 8. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 176
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) PDF İndir

Çanakkale Yiğidi Seyit Onbaşı / Bizim Kahramanlarımız 5 (Ciltli) kitabı, İbrahim Ünsal isimli yazar tarafından yazılmıştır. Eser İbrahim Ünsal yazarının en iyi eserlerinden birisi olarak görülmektedir. Kitabı sitemizden ücretsiz indirmeniz mümkün. Ancak Telif hakkı nedeniyle doğrudan link paylaşamıyoruz. Ancak kitabı indirmek için aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

İbrahim Ünsal Yazarının Tüm Kitapları

PDF KİTABI İNDİREMEYENLER YORUM ATSINLAR, MAİL İLE YOLLAYALIM.

Ya da

Yorumlar

yorum yapılmış. Kitap indirmek için sen de yorum yap.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.